Jee, dat jij zoiets moois ineen kan 'boksen' op zo'n korte tijd! Als ik iets raprap maak lijkt het meestal nergens naar. Kraft, coffee en een vleugje wit, wat gaat dat goed samen! Leuk randje ook aan het rondje!
Oooh die is prachtig zeg !! Heel mooi ! Geinspireerd door jouw harten heb ik zelf ook een hart gemaakt. Als je geinteresseerd bent, je vind 'm op mijn blog: www.scrapfrombemmel.blogspot.com Bedankt voor de inspiratie !! Groetjes Berdien
This is lovely, I can't believe it only took you 10 minutes. Beautiful stamps, and I love coffee archival x
ReplyDeleteJee, dat jij zoiets moois ineen kan 'boksen' op zo'n korte tijd! Als ik iets raprap maak lijkt het meestal nergens naar. Kraft, coffee en een vleugje wit, wat gaat dat goed samen! Leuk randje ook aan het rondje!
ReplyDeleteprachtig gemaakt, Godelieve. gewoon met een wit potlood???
ReplyDeletevery cute! especially in a pinch!
ReplyDeleteJoh, geweldig in 10 min. tijd!!!
ReplyDeleteIs een ontzettend mooie tag geworden.
Volgende keer er gewoon niet bijzetten ;-)
Fijn weekend en groetjes.
Gery
Aan inspiratie geen gebrek, in elk geval!
ReplyDeleteOooh die is prachtig zeg !! Heel mooi !
ReplyDeleteGeinspireerd door jouw harten heb ik zelf ook een hart gemaakt. Als je geinteresseerd bent, je vind 'm op mijn blog: www.scrapfrombemmel.blogspot.com
Bedankt voor de inspiratie !!
Groetjes Berdien
The little flower is so pretty and the earthy tones you chose subtle and soothing.
ReplyDeletePerfect! Love the colours :))
ReplyDeletePrachtig label Godelieve! Mooie combinatie van de stempel, het snufje wit, het labletje en het touw.
ReplyDeleteGroetjes van Yvon